TEŞEKKÜRLER..

             Değerli Meslektaşlarımız,

        19 – 20 Eylül 2015 tarihlerinde Tekirdağ Eczacı Odası Olağan Seçimli Genel Kurulumuzu hep birlikte gerçekleştirdik. Genel Kurulumuza katılarak bizlere güç ve destek veren tüm meslektaşlarımıza, önceki dönem kurul ve komisyonlarımız ile bölge temsilcisi ve denetçi eczacı olarak görev yapan meslektaşlarımıza şükranlarımızı sunuyor, teşekkür ediyoruz.

       Sizlerin tercihleri ile gerçekleşen yönetim ve oda kurullarımız başta ilaç ve eczacılık alanında söz sahibi olmaya ve bu yolda üretilen politikalara yön vermeye çalışacaktır.        Eczacı odalarının görevleri sadece meslektaşlarına hizmet üretmek değil, sağlık alanında gelişmeleri takip ederek mesleğimize uyarlamak ya da mesleğimizi gelişmeler karşısında bu değişimlere hazırlamaktır.

       Yönetim kurulu ve diğer tüm bileşenlerimiz en kısa zamanda görevlendirmeleri tamamlanarak en hızlı şekilde yeni projelere imza atacaktır. Seçilmiş olan tüm Tekirdağ Eczacı Odası yapılarına büyük görevler düşmektedir. Yükümüz ve sorumluluklarımız çok ağır olup, katılımcı bir idare ile tüm güçlüklerin altından kalkabileceğimize olan inancımız tamdır.

                                                           19.Bölge Tekirdağ Eczacı Odası

                                                                       Başkanı

                                                              Ecz.Tolga M. ÇETİNKAYA

Okunma Sayısı: 2784

 

asdasdasd